DARUJTE 2 % ZO SVOJICH DANÍ.

Drahí priatelia, som motoršportový pretekár a som presvedčený, že môžem byť prvým Slovákom, ktorý získa titul EuroNASCAR.
Víťazstvom v NASCAR GP Nemecka a niekoľkými pódiovými umiestneniami som dokázal, že je to možné.
Preto Vás chcem poprosiť o podporu darovania svojich 2% z daní a priblížiť sa tak k tomuto cieľu. Ďakujem veľmi pekne a teším sa na zdieľanie tohto príspevku.

Údaje o prijímateľovi: Obchodné meno (názov):
PSrace.TV Právna forma: občianske združenie
IČO: 52980332
Sídlo: Partizánska 29, 900 84 Báhoň
Bankový prevod
Konto: PSrace.TV o.z.
BANK: Tatra-Banka
IBAN: SK41 1100 0000 0029 4113 8318

Ď A K U J E M E !!!

Zamestnanec:

1. Do 15. februára 2024 požiadajte zamestnávatela o vykonanie rocného zúctovania zaplatených preddavkov na dan a o vystavenie Potvrdenia o zaplatení dane z príjmov zo závislej cinnosti.
2. Vyplnte tlacivo Vyhlásenie o poukázaní podielu zaplatenej dane z príjmov fyzickej osoby.
3. Do 30. apríla 2024 doructe obe tlacivá na danový úrad podla vášho bydliska.
Povinnou prílohou „vyhlásenia“ je
• Potvrdenia o zaplatení dane z príjmov zo závislej cinnosti, ktoré danovníkovi vydá zamestnávatel na predpísanom tlacive.
• Potvrdenie o vykonávaní dobrovolníckej cinnosti, ak poukazujete podiel vo výške 3 % zaplatenej dane.

Tlacivo na stiahnutie:
https://www.psrace.tv/darovanie.2per.pdf

Právnická osoba:

Ak ste právnická osoba:
1. Vyplnte v Danovom priznaní pre právnické osoby kolónky na poukázanie 2% z dane z príjmu.
2. Lehota na podanie danového priznania k dani z príjmov právnických osôb za zdanovacie obdobie roka 2023 uplynie 31. marca 2024 (resp. v predlženej lehote na podanie danového priznania, t. j. do 30. 06. 2024 alebo 30. 09. 2024).

Patrick Schober

19-ročný rakúsky pretekár odjazdil v roku 2023 už svoju druhú sezónu v NASCAR Wheelen Euro Series s talianskym tímom Double V Racing a dokázal viac než prekročiť svoje ciele.

Napriek ťažkej nehode v Brands Hatch dokázal pevnými nervami ísť za svojimi cieľmi. Niekoľkokrát sa umiestnil na stupňoch víťazov a dokonca vyhral Veľkú cenu Nemecka.

Patrick Schober predviedol svoj talent už v predchádzajúcich rokoch, keď dokázal získať niekoľko medzinárodných titulov v pretekoch monopostov F4 (formula4).PSraceTV je združenie, ktorého cieľom je svojimi aktivitami na rôznych platformách sociálnych médií osloviť každého – firmy, súkromné osoby alebo fanúšikov, zapojiť sa a podporiť Patricka Schobera v jeho sľubnej kariére. Naším mottom je „Každé euro sa počíta“, pretože v skutočnosti je každé euro alebo dolár potrebný na to, aby sme dokázali premeniť pretekársky talent športovca, akým je Patrick Schober na úspech v tomto lukratívnom športe.

Aj vy môžete byť súčasťou tohto úspechu.Finančné príspevky pre občianske združenie

Všetky finančné zdroje či dary pre združenie PSraceTV o.z. (registrované združenie) budú použité na podporu talentu a kariéry Patricka Schobera.

Cieľ Patricka Schobera – päťka najlepších – sa v roku 2023 podarilo splniť takmer na každom podujatí. Nakoniec z toho bolo 4. miesto v šampionáte.

Ďalším logickým cieľom je majstrovský titul EuroNASCAR . Pre slovenského jazdca by to bolo PRVÉ víťazstvo v šampionáte NASCAR v histórii.


Pomôžte nám dosiahnuť tento ambiciózny cieľ
darom a buďte súčasťou tohto úspešného príbehu.


Podporiť môžete tu:

Paypal: info@PSrace.TV

Bankový prevod
Konto: PSrace.TV o.z.
BANK: Tatra-Banka
IBAN: SK41 1100 0000 0029 4113 8318